Nadwozia do przewozu żywca

» Nadwozia do przewozu żywca wieprzowego i wołowego wykonane zgodnie z wytycznymi EU i Państwowej Kontroli Weterynaryjnej.
» Rama pośrednia, podłoga oraz stelaż ścian wykonana jest z wysokowytrzymałych profili stalowych, całość jest śrutowana i zabezpieczona przed korozją środkami poliuretanowymi (farba podkładowa x2 i podwoziowa farba nawierzchniowa x1).
» Ściana przednia nadwozia z profili aluminiowych.
» Dach nadwozia to płyta izolowana o grubości 40 mm o konstrukcji blacha-pianka-blacha. Materiałem izolacyjnym jest ekologiczna pianka poliuretanowa. Dach jest podnoszony hydraulicznie.
» Ściany boczne nadwozia składają się z segmentów wykonanych z profili aluminiowych. W ścianach bocznych zamontowane są 2 lub 3 segmentowe zasłony.
» Podłoga nadwozia wykonana jest z wysokowytrzymałych profili aluminiowych o wysokości 40 mm, w całości pokryta wysokowytrzymałym aluminium przy czym 1 podłoga jest stała, a 1 lub 2 ruchome, sterowane hydraulicznie w zależności od potrzeb i ilości przewożonych zwierząt.
» Boczne ściany nadwozia są wzmocnione za względu na rodzaj transportu.
» Na każdym poziomie nadwozie posiada przegrody poprzeczne dwukierunkowe zapobiegające grupowaniu się przewożonych zwierząt.
» Tył nadwozia wyposażony jest w drzwi dwuskrzydłowe dzielone, montowane na każdym poziomie.
» Drzwi boczne dzielone wykonywane są zgodnie z zaleceniem i potrzebami klienta.
» Pod nadwoziem zamontowany jest zbiornik na odchody przewożonego żywca.
» Nadwozie wyposażone jest w zbiornik na wodę do instalacji zraszającej wraz z kompletną instalacją zraszającą przewożone zwierzęta - na każdą kondygnacje po 2 punkty.
» W nadwoziu zamontowane są 2 kompletne wentylatory na każdym z poziomów i smoczki służące do pojenia przewożonych zwierzat.

biuro handlowe:
39-221 Podlesie Machowskie 102

tel 014 / 682 08 30
e-mail: biuro@t-car.pl

główna | izotermy | chłodnie | kontenery | nadwozia do przewozu żywca | linki | izolacja furgonów | mapa strony
partnerzy

ID designed by Otwarte